Wie mag een offerte indienen?

 

Een inschrijver mag maar één offerte indienen per opdracht. Dit geldt niet bij varianten (artikel 54, § 2 van het KB plaatsing van 15 juli 2011).

Elke deelnemer aan een combinatie zonder rechtspersoonlijkheid wordt beschouwd als een inschrijver.

De wetgeving voorziet deze bepaling om te vermijden dat:

  • een onderneming voor dezelfde opdracht een offerte in eigen naam indient en tegelijk nog een andere offerte in naam van een combinatie zonder rechtspersoonlijkheid waaraan zij deelneemt;
  • een onderneming een offerte indient als lid van een combinatie en nog een tweede offerte als lid van een andere combinatie.
PageIcon

Heeft u nog vragen?

Contacteer ons. Wij helpen u graag verder.